صفحه ها
دسته
وبلاگ من در بلاگفا
عکس من
وبلاگهاي دوستان
ورودي هاي پنجره اميد
معرفي وب سايت هاي پرطرفدار
سايتهاي دوستان
لينك هاي دسترسي سريع
مطالب من در ثبت مطالب روزانه
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 907347
تعداد نوشته ها : 1492
تعداد نظرات : 398
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
خبری خوش برای رانیری و تیفوسی های بیانکونری، یوونتوس که پس از پیروزی برابر سیه نا خیلی زود به تمرین بازگشت تا خود را اماده رقابت های کوپا نماید پیش از اغاز تمرینات متوجه شد دو مهره ارزشمند خود را در کنار گروه خواهد داشت. دیوید ترزگه و تیاگو با تشخیص پزشکان مجوز حضور در تمرینات گروهی را کسب کردند تا پیش از گذشته به حضور در ترکیب اصلی بیانکونری نزدیک تر شوند. نزویچ و صالی امیجیچ نیز شرایط بهتری دارند و به نظر می رسد اهسته اهسته شرایط به روال عادی خود بازخواهد گشت.
مهاجم فرانسوی که از بازگشت کامل در تمرینات بسیار خرسند است به راحتی و بدون مشکل در تمام دقایق تمرینات شرکت کرد و ابراز امیدواری کرد پایان ژانویه پایان مصدومیت وی باشد.
زبینا که از ابتدای فصل با مصدومیت شدید دور از میادین است جلسات فیزیوتراپی را به خوبی پشت سر می گذارد و در حال حاضر فلورانس به سر می برد و هفته اینده به تورینو باز می گردد تا در صورت کسب امادگی در تمرینات شرکت کند. نزویچ قادر به همراهی تیم نیست در تورینو جلسات فیزیوتراپی را انجام می دهد.
مهره بوسنیایی که در دیدار دوستانه مقابل موناکو با مشکلات گذشته و مصدومیت پای چپ خود روبروشد پس از فیزیوتراپی می تواند تمرینات ویژه ای دنبال میکند و طی چند روز اینده به گروه می پیوندد.
و در پایان مولینارو، کیه لینی، کامورانزی و یاکوئنتا نیز به زودی امادگی لازم را کسب خواهند کرد.

جمعه بیست و هفتم 10 1387
X